Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید و توزیع جار چهارگوش 700 سی سی وزن 34 گرم دهانه 70 میلیمتر

تولید و توزیع جار چهارگوش 700 سی سی وزن 34 گرم دهانه 70 میلیمتر

توزیع جار چهارگوش 700 سی سی با وزن 34 گرم دهانه 70 میلیمتر تولید شده با مواد مرغوب از طریق این سایت به سراسر شهر های ایران انجام می گیرد.

ظروف پلاستیکی عسل در بازار به نام ظرف های جار معروف می باشد، ظرف های جار در حجم های مختلف با وزن های متنوع در سایز دهانه 70 میلیمتر و 90 میلیمتر توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید می شود.

جار چهارگوش 700 سی سی با وزن پریفرم 34 گرم با سایز دهانه 70 میلیمتر از سری ظروف های جار می باشد که توسط شرکت های تولیدکننده تولید و برای بسته بندی محصولات غذایی با گنجایش یک کیلو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای تولید ظروف های پلاستیکی ماده پت می باشد، این ماده کمک می کند تا استحکامت بالایی را داشته باشد.

بهترین ظروف جار پلاستیکی عسل از نظر کیفیت جار های پت می باشد که توسط شرکت های تولیدکننده فعال در این زمینه تولید و به بازار عرضه می شود.

توزیع جار چهارگوش 700 سی سی با وزن 34 گرم

انواع ظروف جار چهارگوش 700 سی سی با وزن 34 گرم و جار چهارگوش 350 سی سی با وزن 27 گرم به صورت عمده از طریق این سایت به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب توزیع و پخش خواهد شد.

جار استوانه ای

قیمت روز جار چهارگوش 700 سی سی با وزن 34 گرم

جار چهارگوش 700 سی سی به علت گرانی مواد پت در چند ماه اخیر با قیمت بالایی در ایران خرید و فروش میشد، اما به علت پایین آمدن مواد اولیه قیمت ها کاهش پیدا کرده است و با قیمت زیر در بازار امروز خرید و فروش می شود.

قیمت جار چهارگوش 700 سی سی بنابر تعداد و قیمت مواد متغییر می باشد ، قیمتی که در بازار عمده خرید و فروش می شود 800 تومان بدون درب و با درب 975 تومان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید