Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید اینترنتی بطری پلاستیکی طرح کتابی 1000 سی سی - صد پلاستیک

خرید اینترنتی بطری پلاستیکی طرح کتابی 1000 سی سی

خرید اینترنتی بطری پلاستیکی طرح کتابی در حجم 1000 سی سی،250 سی سی، 300cc و 400cc از طریق این وب سایت شرکتی و فروشگاهی با ارزان ترین قیمت امکان پذیر شده است.
در صنعت بسته بندی یکی از دغدغه های اکثر کارخانه داران و صادر کنندگان این می باشد که چه بسته بندی را برای محصول خود انتخاب کنند تا بتوانند سهم قابل توجهی را در بازار فروش برای خود داشته باشند.

چون اکثرا معتقد می باشند که یک بسته بندی شیک و شکیل می تواند تاثیر زیادی در فروش بالای محصول داشته باشد، بنابراین اگر شما تاجر و یا صادرکننده و یا حتی کارخانه دار مایعات نوشیدنی هستید می بایست یک بسته بندی زیبا برای محصول خود داشته باشید.

برای بسته بندی مایعات نوشیدنی از بطری استفاده می شود و همین بطری در ایران بر چند نوع تولید می شود برای درک بهتر موضوع ابتدا با انواع بطری در ایران آشنا شوید.

انواع بطری در ایران

 1. بطری پلاستیکی
 2. بطری شیشه ای
 3. بطری فلزی

همانطور که مطالعه کردید متوجه شدید که در ایران انواع بطری در سه جنس مختلف تولید می شود که در این مقاله در مورد بطری پلاستیکی صحبت می شود چون هم قیمت پایین تری را خواهد داشت و هم ظاهر زیبایی و از مهم تر اینکه به راحتی محصول را به هر نقطه ای از کشور بدون هیچ مشکلی اعم از شکستگی و فرورفتگی ارسال می شود.

خرید اینترنتی بطریخرید اینترنتی بطریخرید اینترنتی بطری

آشنایی با بطری پلاستیکی

از بطری پلاستیکی به دلیل قیمت مناسب پت و پلاستیک در سالیان دور استفاده کردند و تا به امروز این مسئله در کشور رواج دارد، انواع بطری پلاستیکی در ایران در مدل ها و طرح های زیادی تولید می شود که بخشی از آن ها را برای شما شرح خواهیم کرد.

انواع بطری پلاستیکی در ایران

 • بطری پلاستیکی کتابی
 • بطری پلاستیکی طرح کتابی
 • بطری پلاستیکی طرح فراز
 • بطری پلاستیکی طرح مانیا
 • بطری پلاستیکی طرح لیندا
 • بطری پلاستیکی دسته دار
 • بطری پلاستیکی مثلثی
 • بطری پلاستیکی چهارگوش
 • بطری پلاستیکی اسپرت
 • بطری پلاستیکی گرد

خرید اینترنتی بطری

 

در بالا متوجه شدید که چند نوع بطری پلاستیکی در کشور تولید می شود.

اما بطری که می توان با آن به فروش زیادی در بازار دست پیدا کرد بطری پلاستیکی طرح کتابی و کتابی می باشد، این بطری ها به خاطر شکل کتابی بودن دارای ظاهری زیبا و خاص می باشند و همین عامل باعث شده تا آمار فروش بالایی را در کشور داشته باشد، به عنوان مثال تولید کننده آب معدنی دماوند که از بطری های کتابی و مدل های دیگر استفاده می کند باعث شده تا سهم قابل توجهی را از آن خود کند.

همانطور که متوجه شدید بطری پلاستیکی آب در ایران همان بطری های کتابی تولید شده توسط کارخانه ها خواهد بود.

چگونگی خرید اینترنتی بطری پلاستیکی

خرید اینترنتی بطری پلاستیکی طرح کتابی 1000 سی سی از طریق سایت های فروشگاهی و شرکتی انجام می گیرد.

این وب سایت های فروشگاهی در اینترنت ارزان ترین قیمت را ارائه می دهند و همین مسئله باعث شده خیل عظیمی از جمعیت جهان به دنبال خرید اینترنتی باشند، برای خرید بطری پلاستیکی و سایر محصولات پلاستیکی می توانید با مشاورین فروش این وب سایت تماس بگیرید.

 

منبع:پلاستیک ایران

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید