Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 57 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 54 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت ظرف پلاستیکی 1 کیلویی عسل - صد پلاستیک

قیمت ظرف پلاستیکی 1 کیلویی عسل

قیمت ظرف پلاستیکی 1 کیلویی، نیم کیلویی، 2 کیلویی برای بسته بندی عسل از طریق اینترنت بسیار مناسب می باشد، جهت دریافت قیمت انواع ظرف پلاستیکی عسل می توانید از این وب سایت تجاری دیدن کنید.

خیلی از زنبورداران برای بسته بندی عسل خود از ظرف های پلاستیکی یا شیشه ای استفاده می کنند، ظرف های پلاستیکی در بازار به نام ظرف های پت معروف می باشد و به دلیل قیمت تمام شده مناسبی که نسبت به ظروف های شیشه ای دارد اکثرا از این ظروف ها استفاده می کنند.

خیلی ها از شما در حال مطالعه این مقاله هستید شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کدام نوع ظروف برای بسته بندی عسل مناسب می باشد؟

بهترین نوع ظروف برای بسته بندی عسل

اگر به ترتیب بخواهیم بهترین نوع ظرف را برای بسته بندی عسل نام ببریم باید به شرح زیر نام برد:

 1. ظروف شیشه ای
 2. ظروف پلاستیکی

به ترتیبی که در بالا ذکر شد حالا ظروف های با جنس های سرامیکی و فلزی هم در بازار موجود می باشد که توصیه می شود اصلا به فکر ظروف های فلزی نباشید چون عسل دارای خاصیت اسیدی می باشد و بعد از مدت زمانی فلز ها خورده خواهد شد.

[toggle title=”تخفیف ویژه” state=”open”]اگر همین حالا برای سفارش انواع ظرف پلاستیکی عسل 1 کیلویی اقدام کنید از تخفیف ویژه بهره مند خواهید شد. [/toggle]

نحوه بسته بندی عسل با ظرف پلاستیکی

ظرف های پلاستیکی که برای عسل طراحی و تولید می شوند همگی بر اساس طرح های روز و لاکچری می باشد، این ظرف ها یا ظروف ها در حجم های زیر تولید می شوند.

 1. حجم 350 سی سی

 2. حجم 700 سی سی

 3. حجم 1500 سی سی

شما در ظروف جار عسل 350 سی سی می توانید نیم کیلو عسل را بسته بندی نمایید یا در شماره 2 حجم 700 سی سی می توانید یک کیلو عسل را بسته بندی کنید و در ظروف 1500 سی سی هم می توانید دو کیلو عسل را بسته بندی کنید و به دست مشتریان خود برسانید.

ظروف پلاستیکی عسل
ظروف پلاستیکی عسل

 

قیمت ظرف پلاستیکی عسل در اینترنت

در اینترنت قیمت همه نوع محصول بسیار ارزان و مناسب می باشد که ظرف پلاستیکی عسل هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

قیمت ظرف پلاستیکی به ترتیب زیر می باشد:

 1. ظرف پلاستیکی عسل 350 سی سی قیمت با درب 2200 تومان

 2. ظرف پلاستیکی 1 کیلویی عسل قیمت با درب آن 3200 تومان

قیمت ظرف پلاستیکی
قیمت ظرف پلاستیکی

قیمت ها به صورت عمده و به روز می باشد که در صورت سفارش می توانید با مشاورین فروش این سایت تماس برقرار کنید، در ضمن توجه داشته باشید با توجه به نوسان های قیمت مواد اولیه در بازار ممکن است قیمت ها تغییراتی داشته باشد.

در صورت سفارش هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهید.

مزایای خرید اینترنتی

 • قیمت مناسب
 • خرید آسان
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • پاسخگویی آنلاین
 • مشاوره فروش
 • حذف دلالان
 • حذف محدودیت های زمانی و مکانی

 

 

 

 

 

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید