Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کننده بطری آوند 3 لیتر وزن 70 گرم دهانه 45 میلیمتر با بهترین کیفیت

تولید کننده بطری آوند 3 لیتر وزن 70 گرم دهانه 45 میلیمتر

تولید کننده بطری آوند 3 لیتر وزن پریفرم 70 گرم با دهانه 45 میلیمتر این نوع بطری را با چه کیفیتی تولید و از چه طریقی به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب به فروش می رساند؟

بطری آوند از سری بطری هایی می باشد که در ایران با بهترین کیفیت مطابق بر استاندارد های روز دنیا برای بسته بندی آب رادیاتور تولید خواهد شد، بطری آوند طبق ویژگی های زیر تولید و از طریق اینترنت با قیمت مناسب خرید و فروش می شود.

ویژگی بطری آوند 3 لیتری

بطری آوند با حجم و گنجایش 3 لیتر با وزن 70 گرم مواد پت با سایز دهانه 45 میلیمتر تولید و در بسته های 40 تایی بسته بندی و به بازار توزیع خواهد شد.

تولید کننده بطری آوند 3 لیتر

نحوه تولید بطری آوند 3 لیتر در ایران

بطری آوند 3 لیتری در ایران و انواع بطری پلاستیکی با مواد پت در وزن های مختلف با بهترین کیفیت و استاندارد روز دنیا تولید خواهد شد، از آن جایی که قیمت مواد پت در کشور افزایش داشته است قیمت بطری پت بر اساس این قیمت روز مواد اولیه متغییر می باشد.

جهت دریافت قیمت روز نهایی می توانید از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه اقدام نمایید، این سایت به شما کمک می کند تا از قیمت روز بطری آوند 3 لیتری و بطری پلاستیکی طرح فراز و سایر بطری های پلاستیکی اطلاع داشته باشید و در صورت تمایل خرید نمایید.

تولید کننده بطری آوند 3 لیتر در ایران

تولید کننده بطری آوند 3 لیتری در ایران بسیار زیاد می باشد که از شرکت های تولیدکننده می توان به شرکت تولیدی اروند پلاست و سپید پلاست و شرکت های تولید کننده دیگر که در این زمینه فعال می باشند اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید