Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده بطری پت 1.5 لیتری در مدل های مختلف - صد پلاستیک

فروش عمده بطری پت 1.5 لیتری در مدل های مختلف

بطری پت 1.5 لیتری در مدل های مختلف فراز و دسته دار به صورت عمده با ارزان ترین قیمت از طریق سایت های اینترنتی به فروش خواهد رسید، جهت مشاهده محصولات و خرید می توانید از این سایت بازدید فرمایید.

بطری پت از بطری هایی می باشد که برای بسته بندی محصولات آشامیدنی و نوشیدنی استفاده می شود، این مدل بطری های پت در حجم های مختلفی در ایران تولید می شود که یکی از حجم های پراستفاده در کشور بطری پت 1.5 لیتری می باشد.

 • نوشابه
 • دوغ گازدار
 • دوغ
 • شیر
 • آب معدنی
 • دلستر
 • آبمیوه

بطری پت 1.5 لیتری

انواع بطری پت 1.5 لیتری

 1. بطری پت فراز
 2. بطری پت دسته دار

بطری پت 1.5 لیتری

مشخصات بطری پت طرح فراز 1.5 لیتری

انواع بطری پت طرح فراز 1.5 لیتری بطری هایی می باشد که به صورت گرد استوانه ای و پافیلی در کشور تولید می شود، از این نوع بطری بیشتر برای بسته بندی نوشابه و دوغ استفاده می کنند که در حجم های زیر توسط شرکت های تولید کننده مختلف تولید می شود.

 1. 1.4 لیتر
 2. 1.3 لیتر
 3. 1.4 لیتر
 4. 1 لیتر

بطری پت 1.5 لیتری

معرفی بطری پت 1.5 لیتری دسته دار

این مدل بطری همراه با دسته بغل طراحی و تولید شده است که در حجم های یک لیتر و نیم لیتر و 1.8 لیتر که می توان از این برای حجم 1.5 لیتر هم استفاده خواهد شد در ایران به تولید خواهد رسید.

بطری پلاستیکی 1 لیتری

خرید و فروش عمده بطری پت

انواع بطری پت در حجم های مختلف و مدل های متنوع از طریق سایت های اینترنتی به مشتریان معرفی می شوند تا اگر خریداری قصد خرید بطری پت در حجم 1.5 لیتری و هر حجم دیگری را داشت بتواند با ارزان ترین قیمت از طریق سایت به صورت عمده خریداری کند.

این سایت از سایت های فروش اینترنتی می باشد که با همکاری تولید کنندگان بطری پت در سراسر ایران قابلیت تامین انواع بطری پت با قیمت ارزان و مناسب را دارد، جهت خرید و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش این سایت تماس حاصل نمایید.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید