Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
توزیع و پخش درب ساده دهانه 18 - صد پلاستیک

توزیع و پخش درب ساده دهانه 18

پخش درب ساده دهانه 18 میلیمتر به صورت عمده از طریق مرکز توزیع اینترنتی به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب انجام می گیرد.

درب های پلاستیکی برای پلمپ کردن بطری های پلاستیکی یکبارمصرف اغلب در سایز های 18، 28 و 45 میلیمتر تولید می گردد، درب های بطری های پت بر اساس سایز دهانه بطری تولید می شود.

درب سایز دهانه 18 میلیمتر در نوع ساده و فیلیپ تاپ با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود.

  1. درب ساده دهانه 18

  2. درب فیلیپ تاپ دهانه 18

  3. درب قطره چکان

درب فیلیپ تاپ  چه نوع دربی است؟

درب فیلیپ تاپ از درب هایی می باشد که برای بطری های شامپو هتلی و معمولی استفاده خواهد شد، این نوع درب به اصطلاح عامیانه آسان ریز می باشد و به راحتی شامپو و یا هر محصول دیگری از آن خارج خواهد شد.

درب فیلیپ تاپ دهانه 18

درب ساده چه نوع دربی می باشد؟

درب ساده دهانه 18 هم از درب های معمولی می باشد که برای بطری های پلاستیکی دوغ و نوشابه مورد استفاده قرار می گیرد با این تفاوت که سایز این درب بری بطری های دهانه 18 مناسب می باشد.
جهت دریافت قیمت درب و دستگیره پت سایز 28 و 45 میلیمتر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا از این طریق از قیمت های روز درب پت اطلاع داشته باشید.

پخش درب ساده دهانه 18 میلیمتر به صورت عمده از طریق سایت های فروش اینترنتی با ارزان ترین قیمت به سراسر شهر های ایران انجام می گیرد.
قیمت های ارائه شده در سایت های اینترنتی بسیار مناسب و ارزان می باشد به طوری که در بازار فروش سنتی به علت وجود واسطه ها قیمت ها چند برابر می باشد.

درب قطره چکان
درب قطره چکان
درب ساده دهانه 18
درب دهانه 18

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید