Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 42 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 42 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
محصولات پلاستیکی دوریکا با قیمت خرید ارزان - صد پلاستیک

محصولات پلاستیکی دوریکا با قیمت خرید ارزان

محصولات پلاستیکی دوریکا با قیمت خرید ارزان و مناسب از طریق سایت های اینترنتی به صورت آنلاین خرید و فروش می شود، جهت سفارش می توانید از این وب سایت دیدن نمایید.

پلاستیک امروزه برای خیلی از محصولات استفاده می شود و همین عامل باعث پرفروش شدنش در کشور شده است.

محصولات پلاستیکی طی تاریخی وارد ایران شد و تا به امروز تقریبا بیش از 10000 محصول پلاستیکی وجود دارد، این ماده پلاستیک می تواند سخت یا نرم باشد و یا شفاف یا مات باشد.

مواد خام اولیه برای تهیه پلاستیک عبارت است از نفت و گاز این دو ماده بعضا با اکسیژن و کلر ترکیب می شوند تا پلاستیک یا پت تولید شود.

تاریخچه محصولات پلاستیکی

محصولات پلاستیکی برای اولین بار در سال 1862 میلادی توسط بردران هایت موفق به تولید سلولوئید شدند و در حدود 40 سال بعد از تولید سلولوئید شخصی به نام باکلند موفق به تولید باکلیت شد، هم چنان در سال 1934 پلی وینین کلرید جهت ساخت محصولات مختلف به بازار عرضه شد.

تا به امروز این ماده پلاستیک یا پت برای تولید محصولات پلاستیکی تولید خواهد شد و شرکت های تولیدی زیادی هم از جمله شرکت محصولات پلاستیکی دوریکا،شرکت بازن،محصولات پلاستیکی بیتا و شرکت های زیادی دیگر در زمینه تولید انواع محصولات پلاستیکی فعال می باشند.

محصولات پلاستیکی دوریکا

 1. محصولات پلاستیکی بهداشتی ساختمان
 2. محصولات پلاستیکی خانگی
 3. محصولات پلاستیکی لوکس
 4. محصولات پلاستیکی اداری
 5. محصولات پلاستیکی جدید

کلیه محصولات پلاستیکی شرکت دوریکا در این 5 دسته تقسیم بندی می شود، چون که تعداد محصولات بسیار زیاد می شود برخی از محصولات دسته های بالا را بیان خواهیم کرد.

از دسته محصولات پلاستیکی خانگی سری محصولات آشپزخانه،سطل،فایل،سبد و برس و جارو و خاک انداز و سایر محصولات دیگر تولید می شود.

محصولات پلاستیکی دوریکا

محصولات پلاستیکی دوریکا

معرفی مجموعه شرکت دوریکا

شرکت دوریکا بیش از 190 قلم کالا را با کیفیتی بالا تولید می کند و به سراسر کشور عرضه و به کشور های دیگر هم صادر می کند، این شرکت تا به امروز به بیش از 10 کشور جهان صادرات داشته است و همچنین این شرکت دارای سوابق بین المللی و داخلی زیادی می باشد.

سوابق بین المللی

 • دریافت تندیس ساختمان و بنای استاندارد(اسپانیا 2003)
 • دریافت تندیس ضایت مشتری از کیفیت(برلین 2004)
 • تندیس بهترین نام تجاری(اسپانیا 2004)
 • تندیس کیفیت و مدیریت بازرگانی(سوییس 2004)
 • تندیس کیفیت محصول(پاریس 2004)
 • تندیس مدیریت و کیفیت محصول(بوینس آیرس2004)

سوابق داخلی شرکت دوریکا

 • کارآفرین نمونه
 • کسب عنوان واحد نمونه
 • کسب عنوان خوشه نمونه صنعتی
 • عضویت در اتاق بازرگانی اکو
 • برگزیده جشنواره تولیدات ملی

و افتاخارات دیگری که این شرکت با تلاش و پشتکار مدیریت و کارکنان این شرکت به دست آمده است، برای سفارش و خرید محصولات پلاستیکی دوریکا می توانید از طریق این وب سایت فروشگاهی با مشاورین فروش ما تماس بگیرید.

 

منبع:پلاستیک سازان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید