Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه بطری آلفا 60 میلی لیتر دهانه 18 به صورت عمده به سراسر شهر های ایران

عرضه بطری آلفا 60 میلی لیتر دهانه 18

عرضه بطری آلفا 60 میلی لیتر دهانه 18 میلیمتر از چه طریقی به سراسر شهر های ایران با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد؟ بطری آلفا 60 میلی لیتر چه نوع بطری می باشد و برای چه محصولاتی مناسب می باشد؟

بطری آلفا 60 میلی لیتر از دسته بطری های پلاستیکی می باشد که میزان حجم و گنجایش کمی از محصول مایعاتی را خواهد گرفت و اکثرا برای بسته بندی مواد های آرایشی و بهداشتی که بایستی با حجم کمتری به بازار عرضه شود مورد استفاده قرار می گیرد.

بطری آلفا در حجم های 20، 30، 40، 50، 60 میلی لیتر تولید می شود که سایز دهانه این نوع بطری ها 18 میلیمتر می باشد و درب های این نوع بطری درب سایز 18 میلیمتر می باشد.

انواع بطری پت آلفا

  • بطری پت آلفا 60 سی سی
  • بطری پت آلفا 50 سی سی
  • بطری پت آلفا 40 سی سی
  • بطری پت آلفا 30 سی سی
  • بطری پت آلفا 20 سی سی

بهترین بطری پلاستیکی

عرضه بطری آلفا 60 میلی لیتر یا سی سی و حجم های مختلف دیگر از طریق اینترنت و سایت های اینترنتی با مناسب ترین قیمت به سراسر شهر های ایران حتی کشور های خارجی امکان پذیر می باشد.
جهت خرید عمده انواع بطری پلاستیکی آلفا می توانید از طریق این سایت از تامین کننده دست اول جنس خود را خریداری کنید.

آنالیز بازار محصولات پلاستیکی در ایران

از آن جایی که قیمت ها در کشور به علت نوسانات ارزی در چند ماه اخیر در زمینه مواد اولیه و ناخودگاه بطری های پت و تمامی محصولات پلاستیکی بسیار بالا رفته بود اما خوشبختانه با آرام شدن بازار نوسانات کم کم رو به پایان می باشد و قیمت ها رو به کاهش است.

عرضه بطری آلفا 60 میلی لیتر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید