Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/plastic5/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات آنلاین بطری قرص 60 میلی با درب ساده - صد پلاستیک

صادرات آنلاین بطری قرص 60 میلی با درب ساده

صادرات بطری قرص 60 میلی لیتر با درب ساده به صورت آنلاین از طریق سایت های اینترنتی به کشور های خارجی انجام می گیرد.

بطری های قرص از بطری های با ساختار محکم با مرغوب ترین مواد اولیه طراحی و تولید می شود، این نوع بطری در حجم 60 میلی لیتر در کشور تولید می شود که از این بطری ها برای محصولات با ساختار بسته بندی کوچک مناسب می باشد.

بطری های قرص 60 میلی لیتر با درب ساده به صورت عمده از طریق این وب سایت تجاری با پایین ترین قیمت خرید و فروش می شود، جهت خرید با مشاورین فروش ما تماس بگیرید.

بطری قرص 60 میلی لیتر چیست؟

منظور از بطری قرص بطری می باشد که با مواد باکیفیت و پریفرم در وزن بالا می باشد، این بطری وزن بالا می تواند کیفیت و ماندگاری محصول تاثیر زیادی را داشته باشد بنابراین اگر قصد خرید بطری با وزن پریفرم بالا را دارید با ما همراه باشید.

انواع درب بطری پت

تولید درب پت در کشور بر اساس سایز دهانه بطری انجام می شود و در دو نوع درب ساده و فیلیپ تاپ با بهترین کیفیت تولید خواهد شد.

  1. درب ساده
  2. درب فیلیپ تاپ

چگونگی صادرات بطری قرص 60 میلی لیتر با درب ساده

نحوه صادرات بطری پت به کشور های هدف از روش های مختلف قابل انجام می باشد، یکی از روش های موثر و راحت و بدون هزینه ساختار بازاریابی اینترنتی می باشد در این روش شما با استفاده از سایت های انگلیسی زبان مشتریان خارجی زبان محصول شما را پیدا می کنند و با شما تماس می گیرند.

روش دیگر برای صادرات بطری های پلاستیکی استفاده از ساختار مدون و بازاریابی جهانی بر روی بازار جهانی با استفاده از تکنیک ناب و فوق العاده امکان پذیر می باشد.

صادرات بطری قرص 60 میلی لیتر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید